5-0SMDJ54CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C3711978
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 57.5A 5kW 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS