5-0SMDJ43AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ43AH
JLCPCB Part #
C3708425
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 43V 47.8V 5kW 5uA 69.4V 72A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS