5-0SMDJ40AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ40AH
JLCPCB Part #
C3714849
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 40V 44.4V 5kW 5uA 64.5V 78A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS