5-0SMDJ33AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ33AH
JLCPCB Part #
C3699376
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 33V 36.7V 53.3V 5kW 5uA 94A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS