5-0SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C3703837
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 141A 22V 24.4V 35.5V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS