5-0SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C3709349
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 181A 27.6V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS