5-0SMDJ160CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ160CA
JLCPCB Part #
C3713176
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 19.3A 1uA 259V 5kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS