5-0SMDJ15CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ15CA
JLCPCB Part #
C3699278
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 205A 24.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS