5-0SMDJ14CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ14CA
JLCPCB Part #
C3703484
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 216A 23.2V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS