5-0SMDJ13CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ13CA
JLCPCB Part #
C3703695
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 233A 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS