5-0SMDJ130CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ130CA
JLCPCB Part #
C3699400
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 209V 24A 5kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS