5-0SMDJ12CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ12CA
JLCPCB Part #
C3707852
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 252A 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS