5-0SMDJ110CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ110CA
JLCPCB Part #
C3712408
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 28.3A 5kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS