15KPE85CA
MFR.Part #
15KPE85CA
JLCPCB Part #
C3708803
Description
-55℃~+175℃ 109.7A 137.6V 15kW 2uA 85V 94.4V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS