15KPE70CA
MFR.Part #
15KPE70CA
JLCPCB Part #
C3708529
Description
-55℃~+175℃ 113.6V 132.9A 15kW 2uA 70V 77.8V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS