15KPE54CA
MFR.Part #
15KPE54CA
JLCPCB Part #
C3709777
Description
15kW 172.2A 2uA 54V 60V 87.7V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS