15KPE30CA
MFR.Part #
15KPE30CA
JLCPCB Part #
C3700172
Description
-55℃~+175℃ 15kW 15uA 297.8A 30V 33.3V 50.7V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS