15KPE28CA
MFR.Part #
15KPE28CA
JLCPCB Part #
C3711813
Description
15kW 25uA 28V 31.1V 317.9A 47.5V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS