15KPE24CA
MFR.Part #
15KPE24CA
JLCPCB Part #
C3709788
Description
150uA 15kW 24V 26.7V 371A 40.7V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS