15KPE240CA
MFR.Part #
15KPE240CA
JLCPCB Part #
C3712345
Description
15kW 240V 268V 2uA 384.6V 39.3A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS