15KPE200CA
MFR.Part #
15KPE200CA
JLCPCB Part #
C3699684
Description
15kW 200V 224V 2uA 319.1V 47.3A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS