15KPE110CA
MFR.Part #
15KPE110CA
JLCPCB Part #
C3713421
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 15kW 178.6V 2uA 84.5A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS