15KPE100CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15KPE100CA
JLCPCB Part #
C3706358
Package
插件,D8.6xL8.6mm
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 15kW 161.3V 2uA 93.6A Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS