15BJ60CA
MFR.Part #
15BJ60CA
JLCPCB Part #
C3700198
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.5A@10/1000us 1uA 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS