15BJ5-0CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ5-0CA
JLCPCB Part #
C3712132
Package
SMB-F
Description
1.5kW 163A 300uA 5V 6.4V 9.2V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS