15BJ45CA
MFR.Part #
15BJ45CA
JLCPCB Part #
C3699024
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS