15BJ40CA
MFR.Part #
15BJ40CA
JLCPCB Part #
C3699380
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS