15BJ33CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ33CA
JLCPCB Part #
C3699942
Package
SMB-F
Description
1.5kW 1uA 28.2A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS