15BJ28CA
MFR.Part #
15BJ28CA
JLCPCB Part #
C3711333
Description
1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.1A 45.4V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS