15BJ26CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ26CA
JLCPCB Part #
C3709447
Package
SMB-F
Description
1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS