15BJ200CA
MFR.Part #
15BJ200CA
JLCPCB Part #
C3705171
Description
1.5kW 1uA 200V 224V 324V 4.7A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS