15BJ200AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ200AH
JLCPCB Part #
C3698681
Package
SMB-F
Description
1.5kW 1uA 200V 224V 324V 4.7A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS