15BJ190CA
MFR.Part #
15BJ190CA
JLCPCB Part #
C3708881
Description
1.5kW 190V 1uA 211V 307V 4.9A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS