15BJ180CA
MFR.Part #
15BJ180CA
JLCPCB Part #
C3698614
Description
1.5kW 180V 1uA 201V 292V 5.2A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS