15BJ16CA
MFR.Part #
15BJ16CA
JLCPCB Part #
C3698736
Description
1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.7A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS