15BJ15CA
MFR.Part #
15BJ15CA
JLCPCB Part #
C3700311
Description
1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 1uA 24.4V 61.5A@10/1000us Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS