15BJ10CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ10CA
JLCPCB Part #
C3714491
Package
SMB-F
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 5uA 88.2A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS