10BJ22CA
MFR.Part #
10BJ22CA
JLCPCB Part #
C3701430
Description
-55℃~+150℃ 1kW 1uA 22V 24.4V 28.2A 35.5V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS