10BJ200CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
10BJ200CA
JLCPCB Part #
C3706131
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1kW 1uA 200V 224V 3.1A 324V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS