10BJ18CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
10BJ18CA
JLCPCB Part #
C3698934
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 18V 1kW 1uA 20V 29.2V 34.3A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS