10BJ16CA
MFR.Part #
10BJ16CA
JLCPCB Part #
C3714025
Description
16V 17.8V 1kW 1uA 26V 38.5A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS