10BJ12CA
MFR.Part #
10BJ12CA
JLCPCB Part #
C3706083
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1kW 2uA 50.3A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS