10BJ110CA
MFR.Part #
10BJ110CA
JLCPCB Part #
C3709187
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1kW 1uA 5.6A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS