10BJ10CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
10BJ10CA
JLCPCB Part #
C3700738
Package
SMB
Description
10V 11.1V 17V 1kW 2uA 58.9A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS