DL-RXC2015-315M
MFR.Part #
DL-RXC2015-315M
JLCPCB Part #
C381153
Package
SMD
Description
-110dBm 2V~5.5V 315MHz 350m 6.5mA ASK Receive SMD RF Modules ROHS