DL-RTS1278-470M
MFR.Part #
DL-RTS1278-470M
JLCPCB Part #
C381176
Package
SMD,17x17.3mm
Description
-139dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.7V 10.8mA 120mA 20dBm 470MHz FSK、LoRa、GFSK、OOK SPI SMD,17x17.3mm LoRa Modules ROHS