DL-RTM300-433M
MFR.Part #
DL-RTM300-433M
JLCPCB Part #
C381172
Package
SMD,16x16mm
Description
-118dBm -20℃~+70℃ 20dBm 433MHz 75mA 7mA GFSK、FSK、OOK SPI Transceiver SMD,16x16mm RF Modules ROHS