CBB81-2000V223JP20
MFR.Part #
CBB81-2000V223JP20
JLCPCB Part #
C2888183
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 2kV ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS