ZXTP19100CFFTA
MFR.Part #
ZXTP19100CFFTA
JLCPCB Part #
C5245678
Package
SOT-23F
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 1.5W 100V 142MHz 200 275mV 2A 50nA 7V PNP SOT-23F Bipolar (BJT) ROHS