ZXTN19100CZTA
MFR.Part #
ZXTN19100CZTA
JLCPCB Part #
C460137
Package
SOT-89
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100V 150MHz 2.4W 200 5.25A 50nA 65mV 7V NPN SOT-89 Bipolar (BJT) ROHS